Formularz zgłoszeniowy - wycena auta

( opublikowane: Piątek godz.18:42 2018-06-01) komentarzy: 1 , czytane: 42 razy

Jak szybko sprzedać auto w Poznaniu? Wypełnij formularz. Zgłoszenie pojazdu to pierwszy etap sprzedaży Twojego auta.

Jaką cenę zaproponować? Sprzedający zazwyczaj proponują zawyżoną cenę. W perspektywie negocjacji jest to naturalne działanie. Proponujemy jednak w ramach przyspieszenia procesu kupna-sprzedaży wziąć pod uwagę znane właścicielom usterki, realne ceny podobnych roczników z podobnym przebiegiem kilkometrów. Każde auto jest wycenione tak by obie strony wyszły z transakcji z korzyścią.

cena auta - formularz

Które marki i roczniki sa najbardziej chodliwe?

Zawsze, niezależnie od marki, modelu wersji silnika, największym zainteresowaniem cieszą się autka w dobrym stanie technicznym, z nieporysowanym lakierem, bez obtarć na zderzakach, z czystą tapicerką. Podstawową rolę w korzystnej wycenie odgrywa dobry stan silnika, skrzyni biegów, sprzęgła, zawieszenia i amortyzatorów.

O ile auta w idealnym stanie z młodego rocznika łatwo jest sprzedać w salonie sprzedaż u dealera samochodowego, tak już kilkuletnie używane pojazdy, dla określenia ich wartości wymagają wnikliwej oceny.

Ile trwa wycena aut w naturze?

W ekspresowym trybie wycena może nastąpić nawet i po 5 minutach. Jeśli uzgodnimy że wartość dla sprzedającego i wartość dla kupującego są bliskie, jesteśmy wtedy blisko zgodnej ceny. Co innego, gdy TY jako właściciel przyjmujesz wartość sprzedawanego obiektu zbliżoną nie do wartości rynkowej, handlowej ale do wartości "sentymentalnej". Wycena i negocjacja wartości potrwają wtedy dłużej.

Kiedy finalizujemy transakcję odkupu auta?

Jeśli cena jaką oferujemy jest akceptowalna możemy przystąpić do transakcji. Po spisaniu umowy i sprawdzeniu dokumentów, dowodu rejestracyjnego pojazdu, wymieniamy żywą gotówkę na Twój samochód.

Co z "biegnącym" ubezpieczeniem OC auta?

Zgłaszamy zakończenie biegu ubezpieczenia u ubezpieczyciela lub podpowiadamy jak zrobić to we własnym zakresie.Adam z Poznania 2018-06-01 18:09:02
Jaka cena za Polo VW 2001r?
Proszę o informacje ile w waszym skupie dostanę za VW Polo 230 tyś km przebiegu, sprawny, zarysowania parkingowe, wnętrze zadbane. Rocznik 2001, szyby oryginalne, pojazd nie uczestniczył w żadnej kolizji drogowej, ma ważne OC i pół roku ważne badanie techniczne.Zobacz więcej o skup aut

Dlaczego cena w skupie aut jest niższa niż w komisie lub na aukcjach? Odpowiedź jest zupełnie oczywista. Za tę różnicę w cenie kupujesz swój czas jaki poświęcisz na znalezienie kupca, możesz kupić także wiedzę o rzeczywistych cenach modeli używanych aut, zaoszczędzisz nerwów na pokazywaniu swojego auta potencjalnym nabywcom. Poza tym żaden skup nie działa charytatywnie i musi zarobić na swoje utrzymanie.

I jeszcze bardzo ważna okoliczność związana ze sprzedażą używanego wehikułu - nie martwisz się o umowy, kwestie wyrejestrowania, zakończenia ubezpieczenia OC auta. Możesz być pewny, że te urzędowo, papierkowe tematy, są załatwiane przez stronę kupującą.oferty skupu Poznań, autoskup woj.wiekopolskie

Najczęściej komentowane:
Formularz zgłoszeniowy - wycena auta
2018-06-01 18:42:34